خدمات لیزر موهای زائد

یکی دیگر از خدمات شاخص در کلینیک طب فروغ سحر استفاده از روش لیزر موهای زائد آقایان و بانوان با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های روز جهان می‌باشد. با توجه به اینکه تقاضا برای رفع موی زائد در بین افراد زیاد شده است به همین دلیل پزشکان و تولیدکنندگان محصولات پزشکی و بهداشتی همواره درصدد ساخت بهترین دستگاه‌ها با آخرین تکنولوژی‌ها بوده که بتوانند نیاز مشتریان را برآورده سازند. ما در درمانگاه تخصصی پوست و مو طب فروغ سحر قادریم خدمات لیزر موهای زائد را با استفاده از دستگاه الکس 2021 انجام دهیم.

لیزر موهای زائد چیست؟

امروزه همه ما با این واژه آشنا هستیم. اگر بخواهیم به‌نوعی به‌صورت خلاصه این موارد را بیان کنیم بهتر است بگویم منظور از لیزر یک نورتابشی به‌صورت پرتویی است که بسیار پرقدرت و باانرژی بوده که در صنایع پزشکی کاربرد بسیار فراوانی خواهد داشت. استفاده از این روش به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی در آقایان و بانوان بوده که به تشخیص پزشک متخصص انجام خواهد شد. امروزه لیزر موهای زائد یکی از پیشنهادشده‌ترین روش‌های زیبایی برای حذف موهای اضافه در بدن است که جایگزین بسیار خوبی برای روش‌های سنتی چون اپیلاسیون، تیغ، مومک و غیره خواهد بود.

انواع لیزر موهای زائد

لازم به ذکر است بسیاری از پزشکان متخصص از دستگاه‌های مختلفی برای حذف موهای زائد استفاده می‌کنند؛ اما تفاوت در نوع استفاده از دستگاه لیزر به رنگ مو، نوع پوست شما و همچنین ضخامت مو برمی‌گردد. ازجمله دستگاه‌های مورداستفاده در لیزر مو شامل موارد زیر خواهدبود:
  • لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
  • لیزر موهای زائد با لیزر روبی (یاقوت)
  • لیزر تور پالسی بالا
  • لیزر ND:YAG
  • لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود

بهترین زمان برای لیزر موهای زائد چیست؟

سؤال بسیاری از شما عزیزان این است که بهتر است چه زمانی و یا در چه فصلی اقدام به لیزر موهای زائد کنیم. واقعیت این است به‌صورت کلی انجام خدمات لیزر در کلینیک‌های زیبایی پوست و مو در هرزمانی قابل‌استفاده خواهد بود؛ اما پیشنهاد می‌شود خدمات لیزر در فصول سرد مانند فصل پاییز و یا فصل زمستان انجام شود. در این فصول به‌مراتب نور خورشید اثرگذاری کمتری بر روی بدن داشته و همین امر باعث شده پوست شما طبیعی‌تر جلو نماید. درصورتی‌که نیاز به مشاوره رایگان در این خصوص دارید می‌توانید با کارشناسان طب فروغ سحر در تماس باشید.

آشنایی با لیزر الکساندرایت

یکی از مدرن‌ترین روش‌ها برای رفع موهای زائد در کلینیک‌های زیبایی استفاده از روش لیزر الکساندرایت خواهد بود. استفاده از این متد به دلیل قابلیت تنظیم طول‌موج و انرژی ساتع شده به‌عنوان بهترین روش برای حذف مو از تمامی بخش‌های بدن خواهد بود. شاید درروش های دیگر هنگام استفاده از خدمات لیزر احساس سوزش نمایید اما در این تکنیک به دلیل اینکه یک سیستم خنک‌کننده قوی در اختیار دارد احساس سوزش نخواهید داشت. لازم به ذکر است در کلینیک طب فروغ سحر از اصلی‌ترین روش لیزر الکسانداریت استفاده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مادر ارتباط باشید.

نمایش ویدیو درباره کاور فیلم لیزر موهای زائد
کاربرد لیزر موهای زائد

هر جا که موهای اضافه در بدن دارید می‌توانید با استفاده از روش لیزر درمانی آن‌ها را از بین ببرید. البته در برخی افراد برخی ناحیه‌ها ازجمله ناحیه تناسلی بیش از افراد دیگر درخواست خواهد شد. برای مثال بانوان بیشتر به دنبال لیزر ناحیه بیکینی هستند و آقایان نیز بیشتر به دنبال لیز موهای زائد زیر بغل خواهند بود.

معمولاً زمان لیزر درمانی با توجه به شرایط فیزیکی بدن و نوع تراکم موهای شما انتخاب می‌شود. برخی افراد ممکن است در 2 یا 3 جلسه لیزر درمانی شده اما برخی ممکن بیش از این تعداد نیاز داشته باشند تا بتوانند دوره درمان خود را تکمیل نمایند.

لیزر موهای زائد بیکینی و واژن

همان‌طور که خدمت شما عرض شد یکی از شایع‌ترین درخواست‌ها برای بانوان لیزر ناحیه تناسلی است. حذف موهای زائد این ناحیه با استفاده از روش‌های سنتی کاری بسیار خطرناک و دردآور خواهد بود؛ بنابراین از روش‌های قدیمی و سنتی حتی وکس مو نیز بپرهیزید و به‌جای آن با استفاده از روش عالی لیزر موی زائد به‌صورت دائمی و بدون عوارض از موهای اطراف ناحیه تناسلی و واژن خلاص شوید.

متخصصان ما:

تماس با ما