جراحی ایمپلنت سینه

پروتز یا همان جراحی ایمپلنت پستان به عنوان یکی از خدمات زیبایی بدن بانوان توسط بهترین متخصصان جراحی در ایران انجام می شود. ساختار موادی که در جراح ایمپلنت سینه به کار می رود از مواد سیلیکونی بوده و توسط پزشکان متخصص و جراح درون بافت بدن جای گذاری خواهد شد. جراحی سینه توسط متخصصان جراحی به چندین روش قابل انجام است. زمانی که پروتز سینه آماده سازی شود برش از ناحیه مقطعی از زیر سینه و یا حتی از ناحیه بغل انجام می شود. ساختار پروتز سینه همانطور که قبلا ذکر کردیم از مواد سیلیکونی و یا محلول نمکی ساخته می شود. پس از جراحی سینه بیماران بایستی حدود دو هفته تحت نظر پزشک باشند و دوره نقاهت خود را به خوبی طی نمایند.
سوالات متداول

پروتز سینه چه مزایایی دارد؟

مزیت مهم و اصلی جراحی سینه حس خوش فرمی و رضایت بیماران خواهد بود. امروزه افزایش اعتماد به نفس در بیمارانی که قصد عمل پروتز سینه دارند نتیجه رضایت بخش از عمل را مشخص میکند. لازم به ذکر است این عمل اغلب به همراه جراحی لیفت سینه نیز انجام خواهد شد.

آیا امکان پروتز سینه برای مادران شیر ده وجود دارد؟

جالب است بدانید جراحی ایمپلنت پستان هیچ ارتباطی با شیر دادن نوزاد نخواهد داشت. بنابراین بانوان عزیز نبایستی نگران نشت مواد سیلیکونی به شیر نوزاد شوند.

آیا ایمپلنت سینه برای ماموگرافی مشکل ایجاد می کند؟

افرادی که اقدام به پروتز سینه می نمایند ممکن است برای انجام مطالعات ماموگرافی مشکلاتی داشته باشند. بنابراین در این امر حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

آیا نیز به تعویض پروتز در مدت زمان مشخصی خواهد بود؟

متاسفانه اخیرا شایعه شده که در جراحی های ایمپلنت بایستی هر 10 سال یکبار اقدام به تعویض پروتز سینه نماییم. درصورتی که چنین شایعه ای درست نیست.

آیا پروتز سیلیکونی بی خطر است؟

بر طبق مطالعات پزشکی هیچ گونه تفاوتی از لحاظ ایمنی در پروتزهای سیلیکونی و پروتز سالینی وجود نخواهد داشت.

پزشکان جراحی سینه در کلینک سحر

تماس با ما