خدمات زاویه سازی صورت

عمل زیبایی صورت و چهره امروزه در کلینک های تخصصی زیبایی باستی توسط پرشکان متخصص انجام شود. عمل زیبایی و زاویه سازی صورت را با نام مادلینگ چهره نیز می شناسند. جالب است بدانید جراحی زیبای صورت بین مردان و زنان امروزه بسیار شایع است. فرم دهی صورت، چانه، جوان سازی پوست همه و همه با روش های بسیار مدرن و با دستگاه های بسیار پیشرفته انجام خواهد شد. زاویه سازی صورت چیست همانطور که گفتیم منظور از زاویه صورت همان مادلینگ چهره خواهد بود. منظور از زاویه سازی در واقع رفع انحراف ها، چین و چروک ها، اصلاح قوز بینی یا به اصطلاح جراحی بینی، پیکر تراشی صورت به شکل V و به طور کلی هر گونه عملی که به عنوان عمل زیبایی و زاویه سازی صورت به حساب می آید را تعریف می کنند. داشتن ظاهر زیبا در جراحی صورت علاوه برا افزایش اعتماد به نفس باعث خواهد شد فرد بیمار به زیبایی ظاهری خود بالیده و رضایت قلبی داشته باشد. افرادی که به دلیل نامتقارت بودن اعضای صورت خود ممکن است به این عمل نیاز داشته باشند بایستی با مراجعه به کلینک زیبایی زیر نظر بهترین پزشکان جراح مشاوره رایگان دریافت نمایند.
انواع روش های زاویه سازی صورت(مادلینگ چهره)
زاویه سازی صورت با تزریق ژل

روش زاویه سازی صورت با تزریق ژل به عنوان یک روش غیر جراحی به حساب خواهد آمد. در این روش فرم دهی صورت ابتدا توسط پزشک متخصص انجام می شود. پی از بررسی های اصولی و دقیق قبل از عمل قسمت هایی که بایستی ژل تزریق شود مشخص خواهد شد.
تزریق ژل در صورت بایستی با دقت بسیار بالا انجام شود. اهمیت عمل مادلینگ چهره در تزریق ژل بسیار بالا است. کلینک تخصصی زیبایی طب فروغ سحر با استفاده از بهتری ژل مرغوبدر بازار برای بیماران ماندگاری طولانی مدت را تضمین میکند.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

عمل زاویه سازی صورت توسط چربی به عنوان یکی دیگر از روش های معتبر در مادلینگ چهره خواهد بود. لازم است بدانید این روش نیازی به بی هوشی کامل نداشته و به نوعی بی هوشی موضعی می طلبد.

زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس

زاویه سازی صورت با استفاده از روش تزریقی بوتاکس به عنوان تنها روشی است که کوچکترین دردی نخواهد داشت. این روش بیشتر برای افرادی است که می خواهند بوتاکس را به چانه خود تزریق نمایند. لازم به ذکر است تکنیک زیبایی صورت با بوتاکس را به عمل زیبایی بدون جراحی می شناسند.

زاویه سازی صورت با جراحی

اما یک روش دیگر برای زیبا سازی و مادلینگ چهره وجود دارد که به عنوان روش جراحی شناخته می شود. این روش بایستی بیمار در بیهوشی کامل قرار بگیرد. پزشک جراح و عمل زیبایی بایستی با استفاده از ابزارهای مخصوص جراحی اقدام به برش و یا فرمت دهی استخوان صورت از جمله فک نموده تا اگر بخش های حجمی درون صورت باشد آن ها را اصلاح نماید.

متخصصان ما:

تماس با ما